Aktualizacje!

Aktualizacje!

Dzień dobry, dzień dobry!

Długo mnie tu nie było, a to dlatego, że mnóstwo wyczekanych rzeczy podziało się w tym maju. A właściwie kwietniomaju, bo dla mnie to taki trochę ciąg zdarzeń zdecydowanie fortunnych. Pisania brakuje mi jak… no, może nie powietrza, ale tego takiego najlepszego fragmentu obiadu – wiadomo, u każdego będzie to co innego. A ileż można chodzić głodnym? Albo w połowie najedzonym? Natomiast, jako że zaatakowaliśmy się z Mężem świadomie brakiem czasu, trzeba było ustalić priorytety i zająć się tym, co najważniejsze. Blog też jest dla mnie najważniejszy, ale w kategorii – pasja, rozrywka. A na realizację tej kategorii nie miałam ostatnio wiele czasu lub głowy – bywa i tak.

Co się wydarzyło?

No wydarzyło się! Okazuje się, że rozkręcanie firmy i praca na etacie to takie dwa kawałki chleba, które ciężko zjeść na raz. Tutaj paradoksalnie pomogła ta cała nieszczęsna kwarantanna, więc można było jakoś uciągnąć. I stało się! Założyliśmy firmę i bęc, w końcu możemy zwracać się do siebie wzajemnie z Mężem per CEO, per Dyrciu, per Szefie. Ha! 🙂 Żarty żartami, ale tak: mamy swoją własną drogerię internetową i cieszę się tak mocno!!!! Mamy nasze pierwsze dziecko! W końcu czuję, że wykonuję pracę, która ma realny sens.

Tak nienachalnie wspomnę, zaznaczę, podkreślę i krzyknę, że od teraz jedyną drogerią, w której wypada kupować kosmetyki i eko cuda do domu jest drogeria eCosmeo 🙂

I tak, można teraz się spodziewać wpisów o kosmetykach i innych takich fizdrygałkach. Może niekoniecznie w celach reklamacyjnych, ale na pewno w celach realizowania i rozwijania mojego patologicznego kosmetykoholizmu. I wiem, dużo już tego w internetach, dużo wpisów i zdań na ten temat, ale żadne z nich nie jest moje! Więc teraz oprócz wielu innych, będą także i moje. 🙂

Etat

Tu mam dużo żali do wylania i z pewnością pojawi się jakiś wpis z tej kategorii. Bo w korpo dużo słychać, mimo kwarantanny. I to dużo niedobrego. Jakoś trzeba katalizować ten gryzący żal etatowych rozczarowań, więc z przyjemnością podzielę się tymi kuriozami, które się ostatnio wydarzają.

Wygląd

Planuję tu mały remont. Będzie ładniej. Mam nadzieję. 🙂

Instagram

Chyba wpuszczę solariskę i tam, bo jakoś łatwiej się komunikować i zakomunikować o nowych wpisach czy serniku ze słonym karmelem (właśnie zjadłam!). I poszerzyć swoje zasięgi, bo chyba powoli przestaję się wstydzić. Albo nawet nie wstydzić, po prostu to może mieć sens. I zaczyna mnie to rajcować, chyba przez ten sklep.

Na dobry początek wszystkich zmian i aktualizacji to chyba tyle. Ostatnio tylko to chodzi mi po głowie i tym żyję.

Życzę samych cudowności i do zobaczenia. <3

Obraz Free-Photos z Pixabay

Jeden komentarz do “Aktualizacje!

  1. Podziwiam, podziwiam Waszą przedsiębiorczość i życzę wielu sukcesów na tym polu, byście mogli pracować na własnych warunkach i czerpali z tego radość. Wtedy na pewno fajnie i zdrowo jest pracować :).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Powrót do góry