O mnie

Cześć! Jestem Ola. Blogowanie zawsze wydawało mi się ciekawym zajęciem. Od wielu lat planuję być właścicielką twórczego, pięknego, kreatywnego bloga – takiego, który będzie odzwierciedleniem życia, które staram się prowadzić (choć bywa różnie). No i właśnie teraz stwierdziłam po raz kolejny: no dobra. Albo raczej: no dobra! Let’s do this. Może ktoś się uśmieje, może ktoś się zainspiruje, może się komuś czasem i łezka zakręci – każdy pozytywny efekt wywołany słowem czytanym jest jak najbardziej pożądany. J

Jestem żoną i mamą. Pochodzę z Bydgoszczy i mieszkam w Poznaniu. Cenię sobie spokój święty, prostotę i zdrowe, świadome wybory (nie tylko dla ciała, ale i dla ducha). O tym jak te trzy wartości porządkują moje życie codzienne będzie przewijało się w treściach. Jestem wierzącą i praktykującą 😉 chrześcijanką. Kocham to, jak zmieniło się moje życie, odkąd zaczęłam budować świadomą relację z Bogiem, a moje życie wewnętrzne rozkwitło.

Nie lubię nudy. Lubię kreatywność, języki obce, pisanie. Seriale także. Lubię walczyć ze swoimi słabościami, szukać prostych rozwiązań i udowadniać, że wcale nie potrzebujemy aż tak dużo, a szczęście i spokój są… za darmo, na wyciągnięcie ręki.

Jeden z moich koników to kosmetyki pielęgnacyjne. Och, jakże kocham mazidła. W walce o zdrową cerę i włosy jestem w stanie poświęcić wiele złotówek, ale okazuje się… że tutaj także niekoniecznie trzeba w ten sposób.

Jak tylko w ciągu dnia ciągnie mnie do drzemki, rozkładam matę i ćwiczę pilates. „Pies z głową w dół” daje większy zastrzyk niż spanko! Serio. Ponadto uwielbiam rowerowe dwa kółka, górskie wycieczki i czasami też bieganko (chociaż najtrudniej mi z tą miłością).

Muzyka. Muzyka jest dla mnie bardzo ważna. Większość etapów mojego życia ma konkretną ścieżkę dźwiękową 😉

Stwierdzenie, że żyję życiem pełnym pasji jest trochę na wyrost, ale… Staram się żyć życiem pełnym. Po prostu.

Przyjemności,